Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka z wędką w Górznie

poniedziałek, 04 czerwca 2018 r., godz. 07:04  |  Wersja do druku

W słoneczną i bardzo ciepłą niedzielę, 3 czerwca w Górznie, nad jeziorem Młyńskim odbyły się zawody wędkarskie "Dzień Dziecka z wędką" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Górzno. Całe rodziny bawiły się na nich doskonale, a młodzi wędkarze otrzymali upominki.Na starcie stanęło wielu młodych adeptów wędkarstwa z opiekunami. Łowiących podzielono na trzy grupy wiekowe: do 8 lat, 8-12 i 12-16 lat. Po zapoznaniu się z regulaminem i sygnale do rozpoczęcia rywalizacji, zawodnicy ruszyli do połowów. Wszystkie złowione ryby po zważeniu wracały "całe i zdrowe" do jeziora. Podczas gdy komisja zawodów podliczała wyniki, dla zawodników przygotowano grochówkę i kiełbaski pieczone nad ogniskiem. Były też lody, wata cukrowa i prażona kukurydza.

Członek zarządu koła Jerzy Urbański powiedział nam: - To już kolejna impreza i z każdym rokiem jest coraz więcej dzieci. Zawody mają charakter festynu, przyszły całe rodziny, dla uczestników mamy nagrody, posiłki i słodkości. Organizatorem jest PZW i Koło Wędkarskie w Górznie. Zawodników podzieliliśmy na grupy wiekowe, mamy także nagrodę za największą rybę, a wszystko dzięki wielu sponsorom.

Wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie, tym bardziej, że pogoda dopisała. Nagrody zdobyli: w kategorii do 8 lat Monika Adam, w kategorii 8-12 lat Kacper Blinkiewicz, a w kategorii od 12-16 lat Marcin Szamot, który także zdobył nagrodę za złowienie największej ryby. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Franek Wróblewski.

Następne równie udane połowy już za rok.

Sponsorami zawodów wędkarskich byli: Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Tomasz Kinicki, prokurent firmy GOTEC, Hotel Dworek Wapionka, OEE Wilga, Spółdzielnia Produkcyjna Unifreeze, Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Pole, Nadleśnictwo Skrwilno, Wicestarosta Mariusz Klonowski, stacja paliw Janko, Zakład Instalacji Elektrycznych Łukasz Zielińskich, Zakład Instalacji Elektrycznych Benedykt Bojanowski, sklep Groszek p. Kiniccy, sklep Patron Piotr Burkwicz Świedziebnia, Top Market Świedziebnia, Stacja Obsługi Samochodów Tomasz Czajkowski Świedziebnia, Hurtownia Hydrauliczna Artur Karczewski, Hurtownia Hydrauliczna Jarosław Siedleniewski, firma Bartex Marian Stangierski, Usługi Hydrauliczno-Dekarskie Zbigniew Kosiński, Usługi Budowlane Piotr Grajkowski, Hurtor Patryk Lubomski, firma Tomex Marzena i Tomasz Stawiccy, Usługi Hydrauliczne Zbigniew Komosiński sklep Mardom p. Domagalscy, sklep Nemo Marek Rytke, Wójt Gminy Świedziebnia Szymon Zalewski, p. Marzena i Krzysztof Andrzejewscy, p. Katarzyna i Krzysztof Wasielewscy Zaborowo, p. Aneta i Stanisław Jasińscy, p. Agnieszka i Zbigniew Jasińscy, p. Marta i Marcin Grochowalscy Zduny, Michał Handzlik i Andrzej Wetliński.


reklama

Dzień Dziecka z wędką:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama