Zaloguj się | Rejestracja

III Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy w Brodnicy

czwartek, 30 listopada 2017 r., godz. 11:13  |  Wersja do druku

W sobotę, 9 grudnia w hali sportowej I LO w Brodnicy odbędzie się III Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy. Zapraszamy wystawców, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace, albo zaoferować towary na kiermaszowych stoiskach.Już po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Brodnicy zaprasza mieszkańców na przedświąteczne zakupy, bezpłatne warsztaty wykonywania świątecznych dekoracji i świąteczne kolędowanie . W sobotę, 9 grudnia w hali sportowej I LO przy ulicy Lidzbarskiej od godziny 10:00 czekać będzie wiele atrakcji.

W programie kiermaszu przewidziano:
  • prezentacje rękodzieła ludowego, tradycyjnych wyrobów lokalnych produktów i obyczajów związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia
  • wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek
  • wizytę Świętego Mikołaja
  • warsztaty wykonywania dekoracji świątecznych

W ramach kiermaszu odbędzie się Powiatowy Konkurs na Dekorację Świąteczną.

- Zapraszamy wystawców, którzy chcą zaprezentować się na kiermaszu. Można zgłaszać swój udział do Wydziału Promocji w starostwie- osobiście lub telefonicznie, pod numerem: 56-495-08-38/37 - mówi Anna Szczepaniak, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju w Starostwie w Brodnicy.


reklama

Źródło: Maria Oryszczak rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe

Kiermasz Mikołajkowy w Brodnicy:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

dzialkowicz.jpg
Zmieniająca kolor doniczka! Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego DZIAŁKOWICZ przy ulicy Generała W.Sikorskiego 8 w Brodnicy.

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama