Zaloguj się | Rejestracja

Policjant oskarżony o gwałt

wtorek, 21 listopada 2017 r., godz. 15:57  |  Wersja do druku

Jak donosi Radio RMF FM, policjant z Brodnicy został oskarżony przez 25-latkę o gwałt w izbie zatrzymań. Funkcjonariusz z 13-letnim stażem usłyszał zarzuty zgwałcenia i przekroczenia uprawnień. Wydalono go też ze służby.Jak podaje RMF FM, śledczy potwierdzają, że 25-latka została zatrzymana na wniosek Sądu Okręgowego w Toruniu i miała być świadkiem w innej sprawie. Z ustaleń wynika, że do gwałtu miało dojść w nocy z soboty na niedzielę w izbie zatrzymań brodnickiej komendy. 25-latka o gwałt oskarża podoficera, który pełnił w tym czasie służbę na izbie.

Doniesienie zostało złożone w niedzielę rano przez kobietę i tego samego dnia zatrzymano policjanta. Jak podaje RMF FM, prokuratura zabezpieczyła ślady przestępstwa, dowody rzeczowe i zapis monitoringu z izby zatrzymań. Ze względu na dobro sprawy śledczy nie ujawniają, czy policjant przyznał się do winy.

Od rzeczniczki Komendy Wojewódzkiej Policji uzyskano informację, że 38-letni policjant został już wydalony z policji. Byłemu już funkcjonariuszowi grozi do dwunastu lat więzienia.


reklama

Źródło: rmf24.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

reklama

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama