Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

środa, 13 grudnia 2017 r., godz. 11:22  |  Wersja do druku

Zanim nastanie prawdziwa zima, a wraz z nią mrozy, należy bacznie przyjrzeć się baterii samochodowej. Wymiana akumulatora to prosta sprawa, wystarczy odkręcić zaciski starej baterii, a następnie przykręcić je na nowej i gotowe. Ale jak z każdym zakupem wiążą się z tym koszty. A może wcale nie są one konieczne?Niewielu użytkowników aut zdaje sobie sprawę z faktu, iż przy spadku temperatury otoczenia do 0 st. C moc rozruchowa akumulatora samochodowego zmniejsza się o około 20%. Im zimniej, tym gorzej: przy minus 10 st. C traci on już 30%, a w czasie siarczystych mrozów sięgających -20 st. C, bateria dysponuje już tylko połową swojej nominalnej mocy rozruchowej.

Jeżeli dodamy do tego całodzienną jazdę na światłach, częste włączanie silnika podczas pokonywania krótkich dystansów, a także mnogość urządzeń elektrycznych w samochodzie, to nie powinniśmy się dziwić, że tak obciążony akumulator naszego auta odmówi nam posłuszeństwa.

Tak naprawdę jedną z najważniejszych czynności, która jest często pomijana jest sprawdzenie stanu baterii. Najrzetelniej zrobią to dedykowane serwisy, sprawdzenie auta i wszystkich jego elementów nie stanowią dla nich problemu. Udzielą dokładnych informacji o akumulatorze, a w razie czego dopasują i zainstalują nowy.

W wielu wypadkach, pomimo uporczywych prób "reanimacji" akumulatora w naszym samochodzie (szczególnie dotyczy to podładowywania kilkuletniej baterii), ten ostatni jest już tak zużyty, iż należy go wymienić na nowy. Jak zatem wybrać ten właściwy dla naszego auta?

Przede wszystkim pojemność akumulatora musi być dobrana do wydajności alternatora samochodu. W przypadku zbyt dużej pojemności akumulatora, alternator nie będzie w stanie właściwie go podładowywać w czasie jazdy, natomiast przy mniejszej pojemności od zalecanej bateria będzie stale przeładowana.

Wszystkie problemy z akumulatorem pomoże nam rozwiązać AGRO-BIS, w którym znajdziemy pomoc. Jesienno-zimowa oferta firmy AGRO-BIS to przede wszystkim akumulatory, ładowarki i różne prostowniki. W sprzedaży są również kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. W firmie można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi.

Firma AGRO-BIS jest doskonale przygotowana do nadchodzącego sezonu zimowego. W ofercie są płyny do spryskiwaczy, najtańsze płyny do chłodnic dobrej jakości i w dużych opakowaniach. Ceny są konkurencyjne. W oczekiwaniu na śnieg przygotowane są już odśnieżarki i sprzęty grzewcze w szerszej ofercie w stosunku do roku ubiegłego, a także piecyki grzewcze różnego rodzaju.

AGRO-BIS zachęca swoich klientów promocjami na koniec roku. W sprzedaży są dostępne w cenie zakupu kosiarki, wykaszarki i podkaszarki, czyli sprzęt do pielęgnacji trawników - to prawdziwa okazja do dnia 15 lutego.

W bogatej ofercie jest obuwie i odzież robocza, a także bielizna termoaktywna.

AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, w soboty od 7:30-13:00.

Firma dziękuje swoim klientom za dokonane zakupy i życzy wszystkiego najlepszego, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Zdrowych Wesołych Świąt:


Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama