Zaloguj się | Rejestracja

Kongres Przedsiebiorczości w Brodnicy

wtorek, 14 listopada 2017 r., godz. 17:11  |  Wersja do druku

W Brodnicy, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, odbył się I Kongres Przedsiębiorczości, którego organizatorem była Fundacja Przedsiębiorczości SYNERGIA. Kongres odbył się w dniu 13 listopada, będąc jednocześnie inauguracją rozpoczęcia działalności Fundacji.Organizatorami Kongresu Przedsiębiorczości były trzy osoby, które od ponad 10 lat prowadzą własne firmy - biura rachunkowe. Były to Beata Boruszkowska prowadząca biuro BEATA, Anna Miąskowska prowadząca biuro BILANS i Joanna Rumińska prowadząca biuro AS.

Tematami wystąpień prelegentów były między innymi: Wizerunek eksperta, W zdrowym ciele zdrowy duch, Zatrudnienie cudzoziemców - formy pozyskiwania pracowników, Pozyskanie kapitału w firmie - dotacje unijne, Rozwój firmy poprzez działania marketingowe, Nowy wymiar komunikacji, Zwiększenie efektywności i Networking.

W trakcie kongresu była możliwość zaprezentowania swojej firmy i nawiązania kontaktów biznesowych. Dzięki Fundacji Przedsiębiorczości SYNERGIA - organizatora kongresu, tajniki przedsiębiorczości mieli okazję poznać również lokalni przedsiębiorcy z niezbyt dużego miasta, jakim jest Brodnica, i jego okolic. I Kongres Przedsiębiorczości, którym zainaugurowała swoją działalność Fundacja, adresowany był do wszystkich zainteresowanych informacjami z różnych płaszczyzn biznesu.

Gośćmi spotkania byli: burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz, starosta brodnicki Piotr Boiński oraz parlamentarzyści - posłowie Zbigniew Sosnowski i Paweł Szramka.


reklama

I Kongres Przedsiębiorczości:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

reklama

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama