Zaloguj się | Rejestracja

Międzynarodowe Lato Artystyczne

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., godz. 14:05  |  Wersja do druku

Wspaniały, prawie trzygodzinny spektakl, pt. CYRKOWA ORKIESTRA ŚWIATA zaprezentowali uczestnicy Międzynarodowego Lata Artystycznego Bachotek 2017. Wielka Gala Cyrkowa była ukoronowaniem wakacyjnej pracy młodzieży i pedagogów cyrków z Polski, Ukrainy i Niemiec, którzy spotkali się na warsztatach artystycznych w Ośrodku Wypoczynkowym UMK "Bachotek".Organizatorem tych dorocznych cyrkowych spotkań jest Ewa Dembek, dyrektor Brodnickiego Domu Kultury, która od lat przekazuje najmłodszym swoją niezwykłą pasję do sztuki cyrkowej.

Wystąpili: Grupa Cyrkowa"BeDeKus", z Brodnickiego Domu Kultury, Grupa Cyrkowa "Heca" z Lipinek, "Arlekin" z Kijowa oraz "Schatzinse" z Berlina. Projekt sfinansowany przez Fundację Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Kładka" oraz UM w Brodnicy.


reklama

Źródło: Katarzyna Watkowska BDK

Międzynarodowe Lato Artystyczne/fot. nadesłane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama