AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., godz. 10:00  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS to fachowa obsługa, indywidualne podejście i ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo ułatwia zakupy.

Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo. Fachowa obsługa i szeroka gama produktów, charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS oferuje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego.

AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. W ofercie jest także sprzęt ogrodniczy, podkaszarki, kosy, kosiarki, szpadle, łopaty i wiele innych sprzętów potrzebnych do pielęgnacji w każdym ogrodzie.

W sprzedaży jest ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie są sprowadzane w większości następnego dnia.

AGRO-BIS oferuje duży wybór akumulatorów, a dzięki szybkiej rotacji (akumulator nie może stać bez ładowania dłużej niż 3 miesiące), mamy pewność, że zrobimy znakomity zakup. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. Są też ładowarki i różne prostowniki, kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. Na miejscu można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi. W swojej ofercie firma posiada akumulatory firmy Varta i AutoPart.

W ofercie znajdują się elektronarzędzia profesjonalnych firm (Makita Milwaukee, Dewalt). AGRO-BIS stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli.

Oferta AGRO-BISU przeznaczona jest dla każdego klienta. W sprzedaży jest duży wybór ubrań roboczych i ochronnych, obuwia do wszelkich prac, są również kaski oraz kamizelki odblaskowe.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas firma dba o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 14 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. Personel fachowo doradzi każdemu klientowi. Właśnie odbył się konkurs na najlepszego doradcę klienta, którego w konkursie wybierali klienci.

Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, w soboty od 7:30 -13:00.
AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A.

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w nowej odsłonie: