SP Świedziebnia

piątek, 14 października 2016 r., godz. 13:38  |  Wersja do druku

W Szkole Podstawowej w Świedziebni uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, na którym złożono życzenia nauczycielom i wręczono nagrody. Było też przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy Vb.

13 października w Szkole Podstawowej w Świedziebni odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom oraz nauczycielom serdeczne życzenia oraz wręczyła nagrody. Uwiecznieniem apelu było przedstawienie teatralne pt. "Do czego potrzebna jest szkoła", które wykonali uczniowie klasy Vb pod kierunkiem p. Mai Adamkiewicz. Całość uświetnił chór szkolny pod kierunkiem p. Elżbiety Frankowskiej. który pięknie zaśpiewał uczniom i nauczycielom.

W dniu 4 października uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej "Piątki piłkarskie". Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Janowie i Świedziebni. Po zaciętym meczu wynik wyniósł Janowo-Świedziebnia 5:3. Uczniowie z Janowa będą reprezentować Gminę Świedziebnia na zawodach powiatowych.

29 września w Szkole Podstawowej w Świedziebni odbyła się dyskoteka integracyjna dla uczniów klas 4-6. Uczestniczyli w niej nie tylko uczniowie, ale również wszyscy nauczyciele uczący w szkole. Oprawę muzyczną zapewnili uczniowie klas starszych, a samorząd szkolny zorganizował dla swoich kolegów różne konkursy. Wszyscy doskonale się bawili i w świetnych humorach rozeszli się do domów.

Źródło: SP Świedziebnia

Szkoła Podstawowa w Świedziebni - aktualności: