Z wizytą u seniorów w gminie Brzozie

wtorek, 31 stycznia 2023 r., godz. 08:49  |  Wersja do druku

Już od kilku lat w gminie Brzozie trwa miły zwyczaj odwiedzania najstarszych jubilatów. Niestety wizyty przerwała pandemia. Od tego roku ponownie władze samorządowe mogły złożyć osobiście życzenia wszystkim najstarszym mieszkańcom Gminy Brzozie.

Władze gminy wójt Danuta Kędziorską-Cieszyńska, przewodnicząca Rady Gminy Brzozie Maria Florkiewicz oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Brzoziu Małgorzata Lendzionowska w tym roku ponownie, po przerwie spowodowanej pandemią, mogły złożyć osobiście życzenia wszystkim najstarszym mieszkańcom gminy Brzozie. Obecność przedstawicieli władz gminy u dostojnych jubilatów jest wyrazem ich pamięci o seniorach, a także szacunku dla ich wieku i doświadczenia. Każdemu z nas powinno zależeć, aby żadna z osób starszych nie czuła się zapomniana, ponieważ to ich życiowe losy tworzą historię gminy.

W styczniu z wizytami urodzinowymi zawitano do:
  • Pani Genowefy Przybylskiej, która 2 stycznia skończyła 92 lata
  • Pani Janiny Pazio również 92 latki, która swoje urodziny obchodziła 30 stycznia
  • Pani Elżbiety Seroczyńskiej 90 latki, która swoje urodziny obchodziła 13 stycznia

Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Seniorom życzymy pogody ducha i tej radości, z którą nas przywitali, aby ich nigdy nie opuszczała. Życzymy również kolejnych długich lat życia, przepełnionych zdrowiem oraz ludzką życzliwością, dni pełnych słońca oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu!

Źródło: Agata Klaus-Graczyk UG Brzozie

Z wizytą u seniorów/fot. nadesłane:

Dzialkowicz.jpg