Zaloguj się | Rejestracja

Miasto i Gmina Górzno

poniedziałek, 23 sierpnia 2021 r., godz. 10:26  |  Wersja do druku

W sobotę, 21 sierpnia na rynku w Górznie odbył się Festyn Rodzinny "Pożegnanie Lata - Bezpieczna Jesień", którego celem oprócz dobrej zabawy była promocja szczepień przeciwko COVID-19. Można było zaszczepić się bez rejestracji, prosto z ambulansu.W sobotnie popołudnie, 21 sierpnia w Górznie odbył się Festyn Rodzinny "Pożegnanie Lata - Bezpieczna Jesień". Była to okazja do pożegnania lata, a także zaszczepienia się jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson bez rejestracji.

Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Tomasz Kinicki witając przybyłych powiedział między innymi: - Dzisiejsza oferta jest wyjątkowa, bo to oferta dla całych rodzin. Będą spektakle marionetkowe, ale to nie wszystko, bo na najmłodszych czekać będą liczne animacje. Zapraszamy też na tańce od 20 do północy. Grać dla państwa będzie zespół YARISS. Stoiska handlowe przygotowały panie z KGW Miasto Górzno, KGW Miesiączkowo i KGW Miasto i Gmina Górzno, które się naprawdę napracowały. Wszyscy państwo możecie skorzystać z mobilnego punktu szczepień przeciwko COVID-19. Szczepić się możemy jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Dziękuję sponsorom, a wszystkich zapraszam do miłego spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górznie Krzysztof Magdziak uchylił rąbka tajemnicy na temat części artystycznej: - Przygotowane na dzisiejsze spotkanie spektakle zaprezentuje założony w 2014 roku Teatru Barnaby z Gdańska. Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf teatru lalkowego. Pomiędzy dwoma spektaklami przygotowaliśmy animacje dla dzieci, które poprowadzi Teatr Objazdowy "Pomarańczowy Cylinder", prezentujący spektakle, które są wynikiem kreatywnej improwizacji. Dzieciom i dorosłym z pewnością taka zabawa się spodoba.

"Pożegnanie Lata - Bezpieczna Jesień":


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej