Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Zbiczno

piątek, 19 lutego 2021 r., godz. 09:49  |  Wersja do druku

Gmina Zbiczno włącza się w projekt realizowany przez Ochotnicze Hufce Pracy. Brodnicki Hufiec Pracy z początkiem marca rozpoczyna Projekt Solidarność "Łączymy miejsca – łączymy pokolenia" , którego głównym celem jest aktywizacja młodzieży oraz starszych osób z lokalnej społeczności.Brodnicki Hufiec Pracy z początkiem marca rozpoczyna Projekt Solidarność "Łączymy miejsca – łączymy pokolenia", którego głównym celem jest aktywizacja młodzieży, a także lokalnej społeczności, którą w tym przypadku będą przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Zbicznie. Głównym zadaniem będzie pogłębienie wiedzy na temat urządzeń komunikacyjnych wśród osób starszych, wyrównanie szans i łamanie stereotypów miasto - wieś, kreowanie pozytywnego wizerunku młodzieży oraz pogłębienie dialogu międzypokoleniowego między uczestnikami Hufca a osobami starszymi.

Jak informuje Dariusz Malinowski, komendant Hufca Pracy w Brodnicy, w planach jest zapoznanie osób starszych z nowoczesnymi technikami komunikacji np. obsługą smartfona, surfowanie po internecie, zakładanie kont internetowych. Bedą również zajęcia kulinarne i warsztaty fryzjerskie, a na zakończenie projektu planowana jest majówka przy grillu i muzyce, która zostanie zrealizowana, o ile pozwolą na to warunki pandemiczne.


Źródło: Urząd Gminy Zbiczno


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej