WOŚP w Brodnicy

wtorek, 26 stycznia 2021 r., godz. 10:23  |  Wersja do druku

Tegoroczny Finał WOŚP zapowiada się inaczej, niż w latach poprzednich. Nie oznacza to jednak, że emocje będą mniejsze. Mimo panującej epidemii, kwestowanie na brodnickich ulicach będzie przebiegało bez zmian, a wszyscy wolontariusze będą bezpieczni, dzięki gadżetom, które otrzymali poprzedniego weekendu.

Szefowa brodnickiego sztabu WOŚP Daria Rutka informuje:

WYDARZENIA:

Tegoroczny finał WOŚP w Brodnicy rozpoczniemy koncertem brodnickiego artysty Kacpra Kepy Nadolskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na facebook'u WOŚP BRODNICA o godz. 19:00.

O godz. 17:00 tego samego dnia odbędzie się "Rozgrzewka licytacji" za pomocą aplikacji Whatsapp - link do wszystkich licytacji na profilu FB - WOŚP BRODNICA.

Natomiast w dzień finału na terenie miasta zapraszamy w cztery lokalizacje:
- brodnicki Rynek, na którym młodzi sportowcy z motorami Pit Bike umożliwią wykonanie pamiątkowych fotografii (godz. 9-17),
- parking przy C.H. Dekada, na którym stanie ciężarówka - dostarczy mieszkańcom niesamowitych wrażeń muzycznych czy wizualnych. Będzie możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć oraz przejażdżka po ulicach Brodnicy,
- Salon Fryzjerski Akademia Wizerunku wraz z Mateuszem Szafrańskim zapraszają do salonu od godz. 10:00 do 16:00, gdzie dochód z wszystkich wykonanych usług w salonie będzie wrzucony do brodnickich puszek,
- Studio Fonection zaprasza na bezpłatne badanie słuchu od 12:00 do 16:00 (ul. Przedzamcze 2).

Najważniejszym wydarzeniem w Brodnicy podczas wszystkich finałów WOŚP jest WIELKA LICYTACJA, podczas której ludzie dobrej woli licytują gadżety, vouchery, zaproszenia i wiele innych przedmiotów. Wszystkie rzeczy otrzymaliśmy od lokalnych przedsiębiorstw, firm oraz prywatnych osób. Licytacja odbędzie się od godz. 14:00 do godz. 19:00, będzie ona transmitowana w TVK Eltronik i na platformie streamującej. Licytacja będzie odbywała się wyłącznie TELEFONICZNIE.

"Wszystkie rzeczy są piękne, bo pięknie pomagają" - Jurek Owsiak

O godz. 20:00 zapraszamy wszystkich do wyjścia przed swoje domy, miejsca zamieszkania do odpalenia zimnych ogni, latarek, świeczek, zapalniczek, aby stały się symbolami corocznego Światełka do Nieba. Zachęcamy do zapalenia czerwonych latarek w oknach.

Patronatem nad brodnickimi wydarzeniami 29. Finału objął Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz.

Sztab WOŚP w Brodnicy
Brodnicki Dom Kultury