Zaloguj się | Rejestracja

Festiwal ClassiX Online

czwartek, 16 lipca 2020 r., godz. 10:30  |  Wersja do druku

ClassiX Online to koncerty, warsztaty, panele dyskusyjne, wywiady, spotkania z artystami, pokazy i premiery filmów. 18. lipca rozpoczyna się cotygodniowy cykl spotkań online, pełnych inspirujących treści kulturalnych. Zapraszamy na Festiwal ClassiX Online.



Maja Kwiatkowska informuje:

Ponieważ COVID-19 uniemożliwił nam spotkania z publicznością na żywo, postanowiliśmy przekształcić ClassiX w mobilny dom kultury. Taka formuła pozwoli nam na prezentację jeszcze większej ilości artystów, wydarzeń i projektów artystycznych, dając nam możliwość dotarcia do znacznie szerszego grona odbiorców. Zaczynamy 18. lipca o godz. 20.00 od koncertu zespołu 5/6 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku - współorganizatora wydarzenia, gdzie nie tylko damy się porwać energetycznej muzyce wokalnej, ale i porozmawiamy z artystami o ich inspiracjach, pasji i codziennej artystycznej rutynie.

YT: https://www.youtube.com/channel/UCxPe41yG_Po-c3z2MmL4P-Q

Facebook: https://www.facebook.com/festiwalclassix/

Następnie zawitamy do Warszawy, gdzie Sebastian Wypych zabierze nas w fascynującą podróż śladami tradycji ludowej włożonej w ramy współczesnych technik audiowizualnych. Podczas eko-panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Marcina Tischnera porozmawiamy o filozofii zero waste, dobrych praktykach i eko-edukacji. Kolejna sobota sierpnia to spotkanie z niezwykłymi artystami - Magdą Hueckel i Tomkiem Śliwińskim i ich wielokrotnie nagradzanym filmem "Nasza klątwa". Sierpniowe spotkania z kulturą zakończymy live session w Zakopanem, gdzie Mat Kwiatkowski wraz z Kapelą Andrzeja Kalaty Korca nagrywać będą materiał na płytę "Rozmowy przy halnym". Wrzesień i październik obfitować zaś będą w premiery i nowości z rynku edukacyjno-kulturalnego. Nasłuchujcie i bądźcie z nami!

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Mai i Mata Kwiatkowskich. Projekt dofinansowano z Narodowego Instytutu Wolności z Programu COVID-19, z budżetu Gminy Miasta Brodnicy oraz Starostwa Powiatowego w Brodnicy.



reklama

Źródło: Maja Kwiatkowska

Festiwal ClassiX Online:




Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama