Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 15 czerwca 2024 r., godz. 09:05  |  przeczytaj więcej
16 czerwca zapraszamy do Brodnicy (teren wokół kościoła pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej) na festiwal "Jakubowe wędrowanie". To już trzecia edycja wydarzenia, które znakomicie wpisuje się w szlak św. Jakuba, przecinający Polskę, przez województwo kujawsko-pomorskiego, w tym, Brodnicę. Droga św. Jakuba (hiszp. Camino de Santiago), to szlak pielgrzymkowy do katedry w Santiago de Compostela, położonej w hiszpańskiej Galicji północno-zachodniej, w której znajdują się relikwie św. Jakuba Większego Apostoła.
czwartek, 13 czerwca 2024 r., godz. 10:39  |  przeczytaj więcej
Już niebawem rozpocznie się w Brodnicy sezon imprez plenerowych organizowanych lub współorganizowanych przez Urząd Miejski w Brodnicy oraz miejskie placówki kultury i sportu. Od czerwca do końca sierpnia zapraszamy mieszkańców oraz gości na biegi uliczne, festyny, inscenizacje, warsztaty, jarmark ekologiczny, kina plenerowe i samochodowe, imprezy sportowe oraz koncerty.
czwartek, 13 czerwca 2024 r., godz. 08:24  |  przeczytaj więcej
Właśnie weszły w życie nowe przepisy, zgodnie z którymi ponad 7 mln samochodów, motocykli, motorowerów, ciągników etc. zniknęło z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK). W tej liczbie jest ponad 20 tys. pojazdów zarejestrowanych w powiecie brodnickim. Ich właściciele mogą sprawdzić na opublikowanej w artykule liście, czy ich pojazdy znajdują się w wykazie.
poniedziałek, 10 czerwca 2024 r., godz. 11:55  |  przeczytaj więcej
W Szkole Podstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy odbył się XXIII Gminny Konkurs Recytatorski "Poeci Dziecięcej Radości" pod hasłem "Rodzina, ach rodzina" przeznaczony dla uczniów klas I-III szkół podstawowych gminy Brodnica. Wzięło w nim udział 34 dzieci.
poniedziałek, 10 czerwca 2024 r., godz. 10:55  |  przeczytaj więcej
LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Mammografia jest najbardziej czułym i specyficznym badaniem w zwalczaniu raka piersi. Pozwala na wykrycie zmian, których nie można zaobserwować podczas samokontroli piersi. Wczesne wykrycie nowotworu umożliwia natychmiastowe, skuteczne leczenie i daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia.
poniedziałek, 10 czerwca 2024 r., godz. 09:34  |  przeczytaj więcej
Tegoroczne Dni Brodnicy trwać będą od 21 do 30 czerwca. W ramach tego święta przygotowano koncerty, wystawy, inscenizacje, turnieje piłki nożnej, warsztaty, spotkania autorskie, biegi uliczne oraz spektakle profilaktyczne dla dzieci. Zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznym święcie Brodnicy.
sobota, 08 czerwca 2024 r., godz. 13:00  |  przeczytaj więcej
3 czerwca br. Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski podpisał umowę o dofinansowaniu zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa drogi gminnej nr 080508C - ul. Jęczmiennej o długości 1,863 m w miejscowości Karbowo". Zgodnie z umową podpisaną z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim Michałem Sztyblem, reprezentującym Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, kwota dofinansowania wynosi 4 176 572 złotych.
Idź do strony   <<        >>  

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej